fbpx

Dokonale čistí pokožku, má priaznivé účinky na pokožku a vlasy – vyživuje, hydratuje a zjemňuje, podporuje hojenie rán a kožných infekcií. Okrem toho posilňuje vlasové folikuly, zabraňuje opakovanému premasťovaniu. Obsahuje vitamín E, ktorý napomáha regenerácii pokožky.
Jemný tekutý šampón je ideálny pre všetky typy vlasov. Zloženie je obdobné ako pri tuhom šampóne, pridávame však oveľa viac vody, rastlinný glycerín, jemné surfaktanty na rastlinnej báze na vytvorenie stabilnej peny, hydratáciu vlasovej pokožky aj ako jemný kondicionér.
Je vhodný ako medzistupeň pre tých, ktorí chcú prejsť z chemických šampónov na jemnejšie prírodné a následne na prírodné tuhé šampóny, no nakoľko sú vlasy roky zvyknuté na tenzidy a surfaktanty v chemických šampónoch – ktoré dlhodobo obaľujú vlasové vlákno – vlasy môžu približne prvý mesiac reagovať zvýšeným mastením sa, elektrizovaním alebo ťažším rozčesávaním. Približne po mesiaci aktívneho používania sa však z vlasov vymyje väčšina látok, ktoré ich zaťažovali a prechod na tuhú šampónovú kocku je jednoduchší.

Počet zobrazených produktov: 7

Zobraziť: 48 / 96 / Všetko