OREGANOVÝ SET NA PLESNE

Vysokoúčinný prírodný spôsob boja proti plesňovým, hubovým a kvasinkovým obtiažam na koži a nechtoch
– oregano obsahuje vysoko kvalitný, antisepticky pôsobiaci carvacrol, ktorý účinkuje ako prirodzený zabíjač mikróbov, baktérií, vírusov a parazitov, bylinný extrakt z oregana je použiteľný na kožné a sliznicové infekcie
– esenciálny olej origanum – obsahuje carvacrol – silný antioxidant a prírodné antibiotikum
– mykóze sa darí vo vlhkom a tmavom prostredí. Snažte sa preto nosiť vzdušnú obuv a pravidelne ju dezinfikovať. Je tiež dôležité robiť si pravidelne pedikúru a po každom ošetrení dôkladne vydezinfikovať použité pomôcky, prípadne ich zlikvidovať a pri ďalšom ošetrení použiť nové. Vyhnete sa tým reinfekcii a vystúpite zo začarovaného kruhu.

OREGANOVÝ SET NA PLESNE tvoria soľné a oreganové prípravky na vonkajšie použitie:
Ružové alebo Čierne himalájske mydlo – na denné kúpele postihnutých miest. Soľný roztok vysáva toxíny z pokožky – má antiseptické a dezinfekčné účinky, nemôžu v ňom prežiť žiadne baktérie, má vynikajúce čistiace a peelingové vlastnosti. Soľ v mydle pôsobí ako prírodný dezodorant, spoľahlivo odstraňuje nepríjemný pach potu, zlepšuje a obnovuje pokožku. Zamedzuje tvrdnutiu kože na nohách (použitie ako pemza, zároveň pokožku regeneruje), mierni prejavy alergie a ekzémov, akné, dodáva pokožke vlhkosť.
Oreganová tinktúra na plesne – tinktúrou po kúpeli himalájskym soľným mydlom ošetrite postihnuté miesta a nechajte na vzduchu voľne zaschnúť. Pred každým použitím je potrebné pretrepať, na vrchu sú esenciálne oleje, ktoré sa musia vmiešať do tinktúry.
Oreganová masť a krém na plesne – celé postihnuté miesto aj s okolím natrite oreganovou masťou a nechajte vsiaknuť – spóry plesní sa nachádzajú v širokom okolí zjavne postihnutého miesta. Odporúčame pravidelné používanie masť 1x denne večer, krém 1x-viackrát denne, vďaka receptúre sa rýchlo vsiakne.

KVAPKY A SIRUP NA VNÚTORNÉ POUŽITIE:
Neoddeliteľným doplnkom sú aj oreganové kvapky a oreganový sirup na vnútorné použitie – pokiaľ trpíte plesňovými obtiažami na pokožke a nechtových lôžkach, v prvom kroku sa musíte zamerať na vnútornú očistu, až následne sa dajú odstrániť pretrvávajúce plesne na povrchu tela. V opačnom prípade sa plesne na pokožke a nechtoch môžu stále vracať.
Oreganové kvapky – silný antioxidant a prírodné antibiotikum s protizápalovým účinkom. Dávkovanie: na každý kilogram váhy 1 kvapka (na 70 kg = 70 kvapiek) rozdelených do 2–3 dávok denne.
Bystrá voda z Horských bylín – 20–40 dňová očistná kúra synergickou zmesou hydrolátov pôsobí na aktiváciu metabolizmu a pri detoxe pri plesniach.

Počet zobrazených produktov: 11

Zobraziť: 48 / 96 / Všetko