Tekuté šampóny – Dokonale čistia pokožku, majú priaznivé účinky na pokožku a vlasy – vyživujú, hydratujú a zjemňujú, podporujú hojenie rán a kožných infekcií. Okrem toho posilňujú vlasové folikuly, zabraňujú opakovanému premasťovaniu. Obsahujú vitamín E, ktorý napomáha regenerácii pokožky.

Jemný tekuté šampóny sú ideálne pre všetky typy vlasov. Zloženie je obdobné ako pri tuhom šampóne, pridávame však oveľa viac vody, rastlinný glycerín, jemné surfaktanty na rastlinnej báze na vytvorenie stabilnej peny, hydratáciu vlasovej pokožky, ktorý pôspbí aj ako jemný kondicionér.

Sú vhodné ako medzistupeň pre tých, ktorí chcú prejsť z chemických šampónov na jemnejšie prírodné a následne na prírodné tuhé šampóny, no nakoľko sú vlasy roky zvyknuté na tenzidy a surfaktanty v chemických šampónoch – ktoré dlhodobo obaľujú vlasové vlákno – vlasy môžu približne prvý mesiac reagovať zvýšeným mastením sa, elektrizovaním alebo ťažším rozčesávaním. Približne po mesiaci aktívneho používania sa však z vlasov vymyje väčšina látok, ktoré ich zaťažovali a prechod na tuhú šampónovú kocku je omnoho jednoduchší.

Počet zobrazených produktov: 11

Zobraziť: 48 / 96 / Všetko