Alba Flora / Alba Flora Blog / Na každý neduh rastie bylinka

Na každý neduh rastie bylinka

Liečba bylinkami má mnoho úrovní a energia bylín je mocná sila, ktorá s láskou nasmerovaná k cieľu môže zapôsobiť ako zázrak.

Bylinky sú naši pomocníci: pomáhajú liečiť, ochraňujú, očisťujú, posilňujú, skrášľujú, podporujú, povznášajú. Ich energia blahodarne pôsobí na naše telo, regeneruje, opravuje, zaceľuje, dodáva energiu, zlepšuje náladu a vracia radosť zo života.

Tieto myšlienky nech sú inšpiráciou pre tých, ktorí sa vracajú k prírode, k jej štedrým darom a starému umeniu našich predkov – bylinkáreniu. Sú návratom do minulosti, kedy múdrosť našich predkov nebola založená na chemických analýzach a rozboroch, ale odpozorovaná z prírody. Moderné bylinkárenie sa snažilo izolovať účinné látky z prírodných zdrojov, až nakoniec bylinkárenie nahradili chemické látky v tabletkách a tobolkách. Po týchto mnohoročných skúsenostiach sa mnohí z nás opäť vracajú tam, odkiaľ sme vyšli – k darom prírody a k tomu, čo bolo po generácie vyskúšané a overené.

Pokúste sa aj vy s nami vrátiť tam, kde svet byliniek pomôže vám aj vašim blízkym šetrným prírodným spôsobom, ktorý nezaťažuje naše organizmy. Kráčajme svetom byliniek a ich energií.

Do-zbylinkárenia, priatelia!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google.